Pożyczka gotówkowa w Citibank Handlowy

Swój obecny kształt Citi Handlowy zawdzięcza fuzji, do której doszło ponad dziesięć lat temu. W 2001 roku Bank Handlowy w Warszawie oraz Citibank SA połączyły swoje siły tworząc czołową instytucję finansową działającą na terenie naszego kraju. Citi Handlowy w swoim obecnym kształcie to rozwiązania wysokiej klasy charakteryzujące się oryginalnością i innowacyjnością, najnowocześniejszymi technologiami oraz znakomicie wykształconym personelem. Citi Handlowy to również ponad 700 tysięcy zadowolonych klientów indywidualnych, a także dynamiczny rozwój, którego inne banki mogą mu tylko pozazdrościć.

Produkty przygotowane przez Citi Handlowy z myślą o klientach indywidualnych już od dawna przyjmowane są z dużą życzliwością. Charakteryzuje je nie tylko wysoka jakość, ale również innowacyjność, pracownicy banku starają się bowiem wyznaczać nowe trendy tak, aby konkurencji nie pozostawało nic innego, jak tylko podążać ich śladem. Jednym z najciekawszych rozwiązań wydaje się w tym kontekście pożyczka gotówkowa przyznawana na dowolny cel konsumpcyjny, City Handlowy rozumie bowiem, że jego klienci mogą potrzebować szybkiego zastrzyku gotówki i wcale nie muszą mieć wtedy czasu na żmudne wypełnianie licznych dokumentów.

Wydatki mogą być różne, pracownicy Citi Handlowego oferują więc swoim klientom wsparcie wynoszące od 1000 do 120000 złotych. W każdym przypadku dbają przy tym o komfort osoby ubiegającej się o przyznanie pożyczki, nie oczekują zatem ani poręczycieli, ani żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Ku zadowoleniu klientów, w przypadku Citi Handlowego mamy do czynienia z klasycznym kredytem na dowód. Oczywiście, bank nie może pozwolić sobie na udzielanie pożyczki bez BIK, klient nie musi jednak dostarczać licznych zaświadczeń, potwierdzeń i dokumentów stanowiących dowód na to, że może wywiązać się ze zobowiązań nakładanych na niego przez bank.

Doświadczony personel posiadający dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu bankowości jest w stanie błyskawicznie określić, jakie są możliwości klienta, ten ostatni może zatem liczyć nie tylko na kredyt na preferencyjnych warunkach, ale i na sugestie sprawiające, że nie podczas zawierania umowy kredytowej nie popełni błędu będącego konsekwencją jego własnej niewiedzy. Rozmowa z pracownikiem banku ułatwia również podjęcie decyzji dotyczącej tego, w ilu ratach będziemy spłacali swoje zobowiązanie. Raty są stałe, co ułatwia zaplanowanie sobie wydatków w dłuższym okresie, atutem kredytu gotówkowego w banku Citi Handlowy jest zaś i to, że można go spłacać nawet przez siedem lat.

Bank, który promuje się jako nowoczesna instytucja finansowa, nie może nie dostrzegać tego, że coraz większa grupa Polaków stara się ograniczać wizyty w typowych placówkach korzystając z kont internetowych. Rozwiązanie takie pozwala na zaoszczędzenie czasu i energii, nie dziwi zatem, że również pożyczka gotówkowa online nie stanowi większego problemu dla osób przygotowujących ofertę Citi Handlowego. Wniosek o przyznanie kredytu gotówkowego można złożyć o dowolnej porze korzystając w tym celu z formularzu znajdującego się na stronie banku.

Jeżeli zatem klientowi zależy na pożyczce, a jednocześnie nie ma czasu na składanie wizyt w instytucji finansowej, może liczyć na to, że to pracownik Citi Handlowego skontaktuje się z nim, aby uzgodnić wszystkie szczegóły planowanej transakcji. Na stronach poświęconych pożyczce gotówkowej można zresztą znaleźć również kalkulator. Korzystając z niego jesteśmy w stanie określić, jaka będzie wysokość płaconej przez nas raty i jaki okres spłaty okaże się najbardziej atrakcyjny z naszego punktu widzenia. Dzięki temu żaden klient nie będzie obawiał się o to, że podejmie błędną decyzję.